Zapewniamy szeroki


zakres usług Reklamowych

Naszym celem jest kompleksowa obsługa reklamowa podmiotów gospodarczych
jak i osób indywidualnych.

Indywidualna kreacja, nieszablonowe podejście i profesjonalizm.

Tworzenie stron internetowych

W dzisiejszych czasach posiadanie komputera i internetu jest bardzo powszechne. Strona internetowa jest najszybszym medium informacyjnym. Bardzo ważne jest posiadanie informacji o swojej firmie, bądź oferowanych usługach w internecie.

W ramach oferowanych usług proponujemy Państwu stworzenie w pełni profesjonalnej strony internetowej oraz jej kompleksową obsługę. Projektując stronę internetową stawiamy się w roli potencjalnego klienta i analizujemy czynniki, które mogą wzbudzić zainteresowanie Państwa ofertą po czym uwzględniamy je w projekcie.

Nie sprzedajemy gotowego produktu z taśmy produkcyjnej. Każda witryna tworzona jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb klienta. Otrzymują Państwo w pełni dostosowany i działający produkt. Każdy serwis otrzymuje unikatowy projekt graficzny, doskonale dopasowany do branży. Zgodność ze obowiązującymi standardami kodowania owocuje w naszych projektach wysokim współczynnikiem optymalizacji oraz szybkością działania. Dzięki temu serwis jest lepiej przyswajalny przez wyszukiwarki internetowe. Intuicyjność obsługi oraz estetyka to nasza domena.

W zależności od potrzeb klienta dostosowujemy projekt do systemu CMS (system zarządzania treścią). Co umożliwia edycję serwisu bez znajomości zagadnień związanych z tworzeniem stron internetowych i ogranicza się do umiejętności obsługi swojego ulubionego edytora tekstowego. W tym aspekcie mamy znaczną przewagę nad konkurencją, gdyż nie korzystamy z gotowych rozwiązań i nie stworzyliśmy jednego systemu, który jest oferowany dla każdej strony. Jeżeli coś jest do wszystkiego - to jest do niczego.

Niektóre witryny są praktycznie stałe i aktualizowane średnio raz do roku, co nie wymaga wdrażania systemu zarządzania treścią. Jeżeli zajdzie potrzeba wprowadzenia nowych informacji na stronę – służymy pomocą.

Czym jest system zarządzania treścią?

System zarządzania treścią to aplikacja umożliwiająca edycję treści na stronie, bez znajomości jakichkolwiek zagadnień związanych z edytowaniem kodu strony internetowej. Pozwala to na łatwe i szybie zarządznie stroną internetową z poziomu przeglądarki internetowej. Najczęściej jedyną wymaganą umiejętnością do obsługi takiego systemu to obsługa edytora tekstowego.

Systemy CMS zawierają często dużą ilość modułów takich jak galeria, możliwość tworzenia list mailingowych, system aktualności, zarządzanie użytkownikami, tworzenie ankiet, automatyczne tworzenie mapy dla Google czy też dodawania nowych podstron.

HOSTING

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania internetowe od projektu przez kodowanie do usług związanych z hostingiem Serwery Active zapewniają najefektywniejsze działanie w Sieci. Doskonałe parametry techniczne, stabilność, bezpieczeństwo i niski koszt utrzymania sprawiają, że serwery Active są idealnym rozwiązaniem zarówno dla potrzeb firm, jak i klientów indywidualnych. Przetestuj bezpłatnie przez 14 dni i wybierz serwer dla Ciebie!

Zapytaj o specjalne promocje a dostaniesz unikatowy KOD dzięki któremu obniżymy cenę za oferowane usługi hostingowe.

Jak zamawiać usługi z kodem?

  1. Wejdź na http://nazwa.pl,
  2. Zamów interesującą Cię usługę - serwer i Stronę WWW w nazwa.pl (lub jedną z nich),
  3. Zaznacz promocję Zamówienie usługi serwera lub Strony WWW z kodem,
  4. Wprowadź kod,
  5. Korzystaj z najlepszej na rynku oferty Stron WWW i serwerów.

Korzystanie z kodu afiliacyjnego odbywa się zgodnie z Zasadami Programu Afiliacyjnego NetArt.