Systemy outdoor


reklama Zewnętrzna

Naszym celem jest kompleksowa obsługa reklamowa podmiotów gospodarczych
jak i osób indywidualnych.

Indywidualna kreacja, nieszablonowe podejście i profesjonalizm.

Flagi i maszty flagowe z włókna szklanego

Maszt flagowy to atrakcyjny nośnik reklamy zewnętrznej podnoszący rangę i powagę każdej firmy, biurowca czy gmachu użyteczności publicznej. Obecnie jest najpopularniejszym sposobem ekspozycji logo firmy.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów posiadamy w naszej ofercie pełną paletę części, usługę okresowych przeglądów, konserwacji i czyszczenia masztów, co pozwala utrzymać ich dobry, estetyczny wygląd.

Dzięki dobrej organizacji, technologii oraz zaangażowaniu pracowników możemy każdemu Klientowi zagwarantować najwyższą jakość produktów, pełną gamę rodzajów i typów masztów, krótkie terminy dostaw i bardzo atrakcyjne ceny.

Na życzenie Klientów produkujemy również maszty o lżejszych konstrukcjach, delikatniejsze, po niższej cenie.
Maszty produkowane przez naszą firmę posiadają pełną dokumentację techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej.
Rekomendacja Techniczna ITB RT ITB-1066/2007

Maszt w wersji STANDARD – linka wznosząca flagę umieszczona jest na zewnątrz masztu, mocowana do knagi umieszczonej około 1,5 m nad ziemią.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, knaga, kotwa montażowa

Maszt w wersji z ZAMKIEM – linka wznosząca flagę prowadzona jest wewnątrz masztu, knaga zamykana na kluczyk. Zabezpiecza przed kradzieżą flagi, likwiduje hałas uderzania linki o maszt.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, zamek, obciążnik, obejmy (x5), kotwa montażowa

Maszt w wersji WINDTRACKER – w tej wersji linka wznosząca flagę powinna być umieszczona wewnątrz masztu (Zamek lub Korba). Maszt wyposażony jest dodatkowo w poziome ramię obrotowe. Zapobiega owijaniu się flagi wokół masztu i jest optymalnym sposobem ekspozycji hasła na fladze.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, zamek, wysięgnik (windtracker), obciążnik, obejmy (x5), kotwa montażowa

Maszt w wersji z KORBĄ i WINDTRACKEREM - w tej wersji linka wznosząca flagę umieszczona jest wewnątrz masztu. Maszt wyposażony jest dodatkowo w poziome ramię obrotowe. Zapobiega owijaniu się flagi wokół masztu i jest optymalnym sposobem ekspozycji hasła na fladze.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, korba, wysięgnik (windtracker), obciążnik, obejmy (x5), kotwa montażowa

Maszty z włókna szklanego wykonane są z jednego elementu (tuby) w formie stożkowej zwężającej się ku górze. Maszty mocowane są w fundamencie betonowym na zawiasie montażowym. Mocowanie na zawiasie ułatwia montaż i umożliwia położenie masztu np. przy wykonywaniu konserwacji. System śrub umożliwia dokładną regulację ustawienia w pionie.

Średnica masztów z włókna szklanego
maszt 6-9m
  • średnica przy podstawie – 125 mm
  • średnica na górze – 65 mm
maszt 10-12m
  • średnica przy podstawie – 145 mm
  • średnica na górze – 65 mm

Flagi / produkcja flag na zamówienie

Flagi są sprawdzonym sposobem przekazywania treści oraz promowania logo firmy, nazwy produktu, godła, herbu itp. Jako reklama dynamiczna szczególnie przykuwa uwagę, a także podnosi prestiż firmy. Od kilkunastu lat flagi uświetniają targi, obchody rocznicowe oraz promują wiele firm i produktów. Proponujemy Flagi optymalnej jakości w odpowiednich barwnikach, a ponadto w odpowiednim procesie wykończenia.

Flagi wykończone są podwójnym ściegiem. Wzmocnione narożniki zapobiegają strzępieniu, natomiast montażowa strona flagi obszyta jest wytrzymałą taśmą poliestrową. Każda flaga wyposażona jest w karabińczyki z tworzywa sztucznego by można było zamocować ja do masztu. Na gotową flagę zawsze czeka kontrola jakości.

Gwarancja
Wszystkie flagi, niezależnie od ich wymiarów, kolorystyki i miejsca ekspozycji objęte są gwarancją. Gwarantujemy wytrzymałość szwów, niezmienność parametrów dzianiny oraz trwałość nadruku. Gwarantujemy wysoką jakość naszych flag.

Metody druku

  1. Sitodruk – intensywne kolory, 100% przedruku na drugą stronę flagi
  2. Druk cyfrowy:
    • bezpośredni – kolory mniej nasycone, około 90% przebicia na drugą stronę flagi
    • transferowy – intensywne kolory z prawej strony flagi, brak przebicia na drugą stronę
Flagi są wykonane z poliesteru.
TYP: 6050KBC - JETFLAG-LBC
KOLOR: biały 0011
MATERIAŁ: 100% poliester ze specjalną apreturą INKTeX+ BC
WAGA: 110-115 g/m2
TYP: 6669BC
KOLOR: biały 0011
MATERIAŁ: satynowany 100% poliester ze specjalną apreturą INKTeX+ BC
WAGA: 115-120 g/m2